Sie sind hier: Start » Results Regio Team » Past

Past Results Regio Team All Races 2016

Last Entry:Date 23 / 10/2016

CROSS-KAYL -- U23+Elites

1 DRUMM Felix ELIT 00:50:34
2 THILTGES Scott ELIT 00:43
3 DIAS DOS SANTOS Vincent ELIT 01:59
21 KRUX Ben ELIT à 1 trs
27 FLESCH Pol ELIT à 1 trs

CROSS-KAYL -- U19+Dames+Masters

1 BINDELS James JUN 00:41:50
2 RADOSAVLJEVIC Zoran MAS 00:57
3 MOOG Steve MAS 02:07
19 FLESCH Christian MAS 04:45

Date 16/10/2016

CROSS-CONTERN -- DAMES

1 Thalita De Jong 41:10
2 Lucinda Brand 00:28
3 Joyce Vanderbeken 01:50
12 Suzie Godart 07:15
18 Trixi Godart 1trs

1

CROSS-CONTERN -- U23-Elites7

1 Michael Vanthourenhout 01:05:56
2 Dieter Vanthourenhout 00:17
3 Marcel Meisen 00:45
36 Ben Krux 1trs
40 Pol Flesch 1trs

Date 14 /10/ 2016

World Championships - U19Men road 135,3km (182 uD)

1 EGHOLM Jakob 2:58:19
2 MÄRKL Niklas 00:07
3 MULLER Reto z.gl.
79 Raphaël Kockelmann z.gl.

Date 11 /10/ 2016

World Championships - ITT U19m 28,9km (85uD)

1 MCNULTY Brandon 34:42
2 BJERG Mikkel 00:35
3 GARRISON Ian 00:53
56 Rapaël Kockelmann 04:34

Date 09 /10 /16

CROSS-DIPPECH-- U23/Elites

1 Felix DRUMM EL 51:53
2 Gusty BAUSCH EL 00:09
3 Christian HELMIG EL z.gl.
18 Ben KRUX EL 05/35

Date 02 /10 /16

Juniores 1.14 NAT - IC BVB NEDERHASSELT 106km (175 uD)

1 THIJSSEN Gerben 2:32:33
2 BETOUIGT SUIRE z.gl.
3 WEEMAES Sasha z.gl.
38 Raphaël Kockelmann z.gl.

Date 01 /10 /16

U19 -- SINT-GILLIS-WAAS 95,2 km (40 uD))

1 DE PESTEL Sander 2:13:11
2 AMELINCKX Stef 00:24
3 CAETHOVEN Kenneth z.gl.
29 Raphaël Kockelmann 07:11

Date 25 / 09 / 2016

U19--Jemeppe 123km (160ud)

1 DE PESTEL Sander 2:56:00
2 MOBACH Jarno 00:07
3 HOOLE Daan 00:09
DNF:Raphaël Kockelmann(chute
vun deenen 190 just 42 net DNF!!!

Date 18 / 09 / 2016

Keizer der Junioren 2 etappe CLM 6KM

1 MADSEN Frederik 2007:07
2 WEEMAE SSasha 120:03
3 KRON Andreas 70:06
46 Raphael Kockelmann 00:29

Keizer der Junioren 3 Etappe 99,9km

1 BLUMMEL Robin 02:14:27
2 OREELLars z.gl.
64 Raphael Kockelmann 01:29

Keizer der Junioren FINAL CLASSIFICATION

1 KRONAndreas 04:40:21
2 HOOLEDaan 00:03
3 VAN MOER Brent 00:04
53 Raphael Kockelmann 01:34
Vun deenen 198 nach 115 klassiert

Date 17 / 09 / 2016

Keizer der Junioren 1 Etappe 99km (186ug)

1 WEEMAES Sasha 2:18:48
2 MADSEN Frederik z.gl.
3 THIJSSEN Gerben z.gl.
54 Raphael Kockelmann z.gl

Date 14 / 09 / 2016

TT 25,4km European Championships U19M (54uD)

1 Alexys BRUNEL 35:58
2 Marc HIRSCHI 00:11
3 Iver KNOTTEN z.gl.
50 Raphaël Kockelmann 04:51 ( Defekt)

Date 11 /09/2016

GP Commune Recken U13 20KM

1 Kim Bintz 32:40:00
2 Mathieu Kockelmann z.gl.
3 Mil Morang z.gl.

Date 04 /09/2016

GP Mamerdall U13

1 MICHOTTE Niels 00:50:17
2 MORANG Mil z,gl
3 KOCKELMANN Mathieu z,gl

GP Rübliland Final Classifiction

1 MULLER Reto 7:10:26
2 COVI Alessandro 00:04
3 HIRSCHI Marc 00:06
97 Raphael Kockelmann 28:41

GP Rübliland 4 Etappe 111 km

1 OLDANI Stefano 2:35:19
2 TURGIS Tanguy z.gl.
3 HIRSCHI Marc z.gl.
90 Raphaël Kockelmann 06:25

Date 03 /09/2016

GP Rübliland 3 Etappe CLM 8.6KM

1 HIRSCHI Marc 10:37
2 MOBACH Jarno 00:01
3 TULNER Rens 00:12
43 Raphaël Kockelman 00:36

GP Rübliland 2 Etappe 86,8km

1 FERRARI Davide 1:54:48
2 FROIDEVAUX Robin z.gl.
3 OLDANI Stefano z.gl.
45 Raphaêl Kockelmann z.gl.

Date 02 /09/2016

GP Rübliland 1 Etappe 104,2km

1 Schelling Ide 02:29:31
2 Covi Alessandro z.gl.
3 Müller Reto z.gl.
121 Raphaël Kockelmann (pain) 21:51

Date 28/08/16

GP Skoda Fabia Minimes Boys 20km (11 um Dep)

1 Mathieu Kockelmann 36:14:00
2 Mil Morang z.gl.
3 Kim Bintz z.gl.

GP Skoda Yeti Debutantes 20km (7 um Dep)

1 Jewel Paumen 1:38:15
2 Cecillia Rees 05:27
3 Amber Aernouts 09:57
DNF Elisa Kockelmann

Date 23/08/2016

U13 BERGEN OP ZOOM criterium 20km (20uD)

1 Noël Rokven
2 Maureen Arens
3 Mathieu Kockelmann

Date 19/08/2016

U17 Dames BERLARE - Printversie 59,2km ( 40uD)

1 CLOUSE Katie 1:37:47
2 JANSEN Noa z.gl.
3 SCAVONE Dina z.gl.
DNF Elisa Kockelmann Platten7

Date 14/08/2016

U17-Dames Emptinne 55,5km

1 CLOUSE Katie 1:38:49'
2 VITILLO Matilde 00:05:00
23 KOCKELMANN Elisa 07:20:00

U19 Ronde des Vallées 2 Etappe CLM 11,3km

1 EEKHOFF Nils 15:28
2 SCHELLING Ide 00:01
3 LECAMUS LAMBERT Florentin 00:02
19 Raphaël Kockelmann 00:30

U19 Ronde des Vallées 3 Etappe 102,4km (154uD-

1 RENARD Alexis 2:36:32
2 RIETJENS Sander z.gl.
3 ZUKOWSKY Nickolas z.gl.
36 Raphaël Kockelmann z.gl.

U19 Ronde des Vallées Final Classification

1 SCHELLING Ide 5:29:58
2 EEKHOFF Nils 00:13
3 Michel RIES 00:22
36 Raphaël Kockelmann 04:33

Date 13/08/2016

U19 Ronde des Vallées 1 Etappe 102km (154uD-

1 SCHELLING Ide 2:37:35
2 Michel Ries 00:04
3 MALLE Nicolas 00:14
70 Raphaël Kockelmann 04:04

Date 06/08/2016

European Youth Cycling Tour Assen - Catégorie 5 Final Classification

1 Ustups Toms 2:27:36
2 Prins Willemijn 00:29
3 van Tintelen Miguel 00:38
6 Mathieu Kockelmann 00:48

European Youth Cycling Tour Assen - Catégorie U19 Final Classification

1 Smit Chiel 5:46:34
2 Ball Buauna z.gl.
3 Naberman Tim 00:07
5 Raphaël Kockelmann 5:41:34 +15'' Penalty 2 Hänn héich (soss Gewënner)

Date 24/07/2016

U13 Wedstrijduitslag WIJGMAAL 25KM (19 >uD)

1 Mathieu KOCKELMANN 48:37
2 ADOMAITIS Rokas 01:19
3 VAN MECHELEN Vlad z.gl.

U17- U19 Radklassiker in Reute 72,3km (31 uD)

1 Henrik Pakalski 1:44:09
2 Elias Sonntag z.gl.
3 Timo Funk 00:01
9 Raphaël Kockelmann 00:02

Date 17/07/2016

Oberösterreich Juniorenrundfahrt 3 Etappe 95,2 km

1 PRIMOZIC Jaka 2:33:25
2 SCHELLINGIde 01:26
3 Michel Ries 01:30
11 Raphaël Kockelmann 02:13

Oberösterreich Juniorenrundfahrt FINAL Classification

1 PRIMOZIC Jaka 7:34:01
2 SCHELLING Ide 00:06
3 FERRON Valentin 00:46
18 Raphaël Kockelmann 03:13

Date 16/07/2016

Oberösterreich Juniorenrundfahrt 2 Etappe 110,7km

1 MALLE Nicolas 2:40:24
2 KIERNER Florian z.gl
3 HOLEC Richard z.gl.
33 Raphaël Kockelmann z.gl.

Date 15/07/2016

Oberösterreich Juniorenrundfahrt 1 Etappe 96,5km (156 um Dep)

1 VAN DER HORST Dennis 2:18:52
2 MALLE Nicolas z.gl.
3 AALRUST Hakon z.gl.
49 Raphaël Kockelmann 02:20

Date 09/07/2016

MOERZEKE (HAMME) U17 Dames 56km (36 um Dep)

1 DE LANGHE Luca 01:30:35
2 VROMANNE Justine z.gl.
3 BOSSUYT Shari z.gl.
15 Elisa Kockelmann z.gl.

GP. General Patton 1 Etappe 102kmb(105 um Dep)

1 KRON Andreas 2:35:00
2 HIRSCHI Marc 00:08
3 BALDACCINI Davide z.gl
89 Raphael Kockelmann 11:37

Date 03/07/2016

Courses Tetange

Elites/Esp+U19+Masters 82,4km (65 um Dep)

1 HEIDERSCHEID Colin 01:52:29
2 LEYDER Pit 31"
3 SCHLECHTER Pit 31"
7 KOCKELMANN Raphaël 1'43"

Minimes 22,19km (22 um Dep)

1 KOCKELMANN Mathieu 00:38:39
2 MORANG Mil 20"
3 LUX Yann 1"06"

Date 26/06/16

Championnat Road race U19 102km

1 Michel Ries 02:40:07
2 Ken Conter 02:17
3 Misch Leyder z.gl.
11 Raphaël Kockelmann 04:40

Date 25/06/16

Championnat Road race U13 24km (31 um Dep)

1 Mathieu Kockelmann 42:07
2 Kim Binz z.gl.
3 Mil Morang z.gl.

Championnat Road race U17dames 56km

1 Elisa Kockelmann 01:38:33
2 Laetitia Maus z.gl.
3 Cecilia Rees 02:12

Date 24/06/16

Championnat CLM U19 7,5KM (21 um Dep)

1 Michel Ries 09:23
2 Raphaël Kockelmann 09:34
3 Tristan Parotta 09:44

Date 19 /06/16

Trofeo Karlsberg (U19.Ncup) 3 Etappe 97,2kmkm

1 STOCEK Matus 2:34:04
2 JERMAN Ziga z.gl.
3 MÄRKL Niklas z.gl.
66 Raphaël Kockelmann 16:29

Trofeo Karlsberg (U19.Ncup) Final General Classification

1 MCNULTY Brandon 7:09:41
2 HAYTER Ethan 00:44
3 GARRISO NIan 01:16
62 Raphaêl Kockelmann 27:56

Date 18/06/16

Trofeo Karlsberg (U19.Ncup) 2a Etappe 79,1km

1 THIJSSEN Gerben 1:53:57
2 WRIGHT Fred z.gl.
3 HAYTER Ethan z.gl.
17 Raphaël Kockelmann z.gl.

Trofeo Karlsberg (U19.Ncup) 2b >Etappe CLM 16,9km)

1 MCNULTY Brandon 21:44
2 HAYTER Ethan 22:30
3 GARRISON Ian 22:58
31 Raphaël Kockelmann 24:10

Date 17 /06/16

Trofeo Karlsberg (U19.Ncup) 1 >Etappe 97,3km ( 92 um Dep)

1 THIJSSEN Gerben 2:19:56
2 STOCEK Matus z.gl.
3 HORVAT Ziga z.gl.
74 Raphaël Kockelmann 08:59

Date 12/06/16

Course LG Bertrange Esp/Elites/U19/Masters 30,30km (66 uD dovu 16 U19)

Jan Petelin 2:14:39
2 Misch leyder 00:25
3 Michel Ries 00:48
9 Bo Haan Nilson 01:02
10 Raphaël Kockelmann z.gl.
15 Tiago Da Silva 01:10

Course LG Bertrange U13 20km (27 uD)

1 Mathieu Kockelmann 47:04
2 Kim Bintz z.gl.
3 Nik Gremling z.gl.

Date 11/06/16

U17/U19-Dames ZEDELGEM Open Omloop 57,6km (48uD)

1 CENT Marit 1:34:00
2 JONGERIUS Claudia z.gl.
3 VAN DE GUCHTE z.gl.
24 Elisa Kockeklmann 02:10

Date 05/06/16

U13-Ronde van de Rijen 20km (23 uD)

1 Casper Noorloos
2 Noël Rokven
3 Vlad van Mechelen
5 Mathieu Kockelmann

Date 04/06/16

U19- Otegem Open Omloop 83,5km (69 um Dép)

1 VANSEVENANT Mauri 2:06:00
2 LIEVENS Dayvin 00:10
3 VERCRUYSSE Bryan z.gl.
21 Raphaël Kockelmann 00:23

Date 29/05/16

Course Kayl -- MINIMES 8 X 3,2KM = 25,6km (34uD)

1 KOCKELMANN Mathieu 0:43:45 43:45
2 JUNG Steven 0:43:45 z.gl.
3 GREMLING Nik 0:4 3:45 z.gl.

Course Kayl Elites/Espoirs + Masters + Juniors 95,2KM (63 uD)

1 HEIDERSCHEID Colin JUN 02:17:55
2 SCHMITT Fabien ELIT 00:04
3 JOHANNS Chris JUN z.gl.
19 KOCKELMANN Raphaël(5ten U19) 00:15

Debutants+Dames 47,6km (31uD)

1 JUNG Lennart 01:12:56
2 PRIES Cédric z.gl.
3 BETTENDORFF Loïc z.gl.
24 KOCKELMANN Elisa 12:47

Date 22 /05/16

U19NCup Trophée Centre Morbihan Etappe 2a CLM 7km (172 uD)

1 KNOTTEN Iver 9:12
2 DAVY Clément 0:04
3 FLICKE Bastian 0:05
32 Raphaël Kockelmann 00:43

Date 21 /05/16

U19NCup Trophée Centre Morbihan 1 Etappe 105,6km (172uD)

1.Jakob EGHOLM 02:33:50
2 Dinmukhammed ULYSBAYEV z.gl.
3 Jens REYNDERS z.gl.
34 Raphaêl Kockelmann z.gl.

Date 15/05/16

Course Bettendorf MINIMES 22,4km ( 31,07km/h)

1 KOCKELMANN Mathieu 00:43:15
2 MORANG Mil 00:45
3 GREMLING Nik z.gl.

U19-- GP Volvo-Schwenningen 58,5km (29 um Dep)

1 Funk Timo 01:31:22
2 Dienert Raphael z.gl.
3 Hugger Jan z.gl.
15 Raphaël Kuckelmann z.gl. (2ten99er)

Date 08/05/2016

Course de la Paix Juniors Etappe 4 Etappe 96,4km

1 EEKHOFF Nils 02:17:58
2 MARCHIORI Leonardo z.gl.
3 *MÄRKL Niklas z.gl.
84 Raphaël Kockelmann 05:35

Course de la Paix Juniors Final Classement

1 BLEVINS Christopher 09:28:10
2 KAZANOV Evgeny 00:24
3 KAZANOV Evgeny 00:28
81 Raphaël Kockelmann 22:16

Date 07/05/2016

Course de la Paix Juniors Etappe 3 Etappe 100km

1 KAZANOV Evgeny 2:45:53
2 PRONSKIY Vadim 00:11
3 PRIMZIC Jaka 00:13
54 Raphaël Kockelmann 07:38

Date 06/05/2016

Course de la Paix Juniors Etappe 1a CLM 11,2km

1 KNOTTEN Ive 14:24:89
2 GORBUSHIN Ilya 00:02
3 BJERG Mikkel 00:03
38 Raphaël Kockelmann 00:53

Course de la Paix Juniors Etappe 1b 62,4kmm

1 POGACAR Tadej 1:25:35
2 HOLSTAD Ludvik z.gl.
3 HUYS Laurens z.gl.
55 Raphaël Kockelmann z.gl.

Date 05/05/2016

Course de la Paix Juniors 102,5

1 PEDERSEN Rasmus Lund 2:43:14
2 BRUNEL Alexys z.gl.
3 RUTSCH Jonas 00:12
102 Raphaël Kockelmann 09:13 ( Platten)

Date 01/05/2016

BERLARE Open omloop U19 -90km (45 um Dep)

1 DE WILDE Gilles 2:12:15
2 DE CLERCQ Jari z.gl.
3 BAEYENS Yorgo z.gl.
8 Raphaël Kockelmann 00:29

U17 LADIES DAY SINAAI 58km (27 um Dép)

1 MALFAIT Ines 1:35:00
2 SCHOONEWILLE Yvet z.gl.
3 VANWALLEGHEM z.gl
8 Elisa Kockelmann z.gl.

Date 17/04/2016

GP CRELAN U17W 41,5km (35 um Dép)

1 SCAVONE DINA 01:14:47
2 RENDERS LUNA z.gl.
3 BOSSUYT SHARI z.gl.
16 Elisa Kockelmann z.gl.

Date 10/04/2016

Course Dommeldange U13 22,2km (26 um Dép)


1 Kockelmann Mathieu 42:51:00
2 Morang Mil 01:28
3 Binz Kim 01:48

Paris - Roubaix Juniors 111km

1 MOBACH Jarno 2:50:57
2 EEKHOFF Nils 00:04
3 TURGIS Tanguy z.gl.
69 Raphaël Kockelmann z.gl.

Date : april / 03 / 2016

GP. der Gemeinde Börger U19 68km

1 Dennis VAN DER HORST 1:43:04
2 Danilo WATTEZ 00:30
3 Lars OLDE MEIERINK 02:36
8 Raphaël Kockelmann 02:55

BOORTMEERBEEK U13 25km


1 VAN MECHELEN Vlad 35:11
2 KOCKELMANN Mathieu z.gl
3 FRETIN Kaj 01:05

Date : april / 02 / 2016

Rabo Omloop NW Overijssel U19 (123km)


1 Nils Eekhoff 2:42:44
2 Ide Schelling 00:11
3 Maikel Zijlaard z.gl.
51 Raphaël Kockelmann z.gl.