Sie sind hier: Start » Results Regio Team » Latest

all Races 2017

Date 23 /07 /2017

U19 -- VELM 84,7 km (59 uD)

1 RADOUX Robin 2:02:46
2 HILLEN Michiel zgl.
3 PATTYN Steven zgl.
21 Raphaël Kockelmann 00:21

U14 -- NIEUWERKERKEN 43,38 km (36 uD)

1 ROKVEN Noel 43:38
2 SWENNEN Tijl zgl.
3 VERHAGEN Xander zgl.
13 Mathieu Kockelmann zgl.

Date 16 /07 /2017

U19 -- Oberösterreich 3 Etappe 97,4 km

1 ARENSMAN Thymen 2:34:21
2 KIERNER Florian zgl.
3 SKOT-HANSEN Aksel zgl.
DNS /Raphaël Kockelmann

Date 15 /07 /2017

U19 -- Oberösterreich 2 Etappe 117,6 km

1 MAYRHOFER Marius 2:54:44
2 BALDINGER Lukas zgl.
3 KIENER Florian zgl.
111 Raphaël Kockelmann 32:10

Date 14 /07 /2017

U19 -- Oberösterreich 1 Etappe 96,5km (155 uD)

1 VERHEYEN Maarten02:22:09
2 KIERNER Florian zgl.
3 ARENSMAN Thymen 00:01
75 Raphaël Kockelmann 01:53

Date 08 /07 /2017

GP. Genral Patton 1 Etappe 102km

1 GAZZOLI Michele 2.40:24
2 BLASKO Matej 00:01
3 SCHMID Mauro zgl.
38 Stemper Rik 00:09
DNF: KOCKELMANN Raphaël

Date 02/07/2017

Course Tetange U19+Masters 59,5 km (28 uD)

1 Nicolas Kess U19 1:25:54
2 Misch Leyder U19 zgl,
3 Arthur Kluckers U19 00:49
6 Rick Stemper U19 zgl,
DNF: Raphaël Kockelmann U19 Chute

Date 25/06/2017

Championnat U23/Elites 155,44 km

1 JUNGELS Bob 03:49:14
2 KIRSCH Alex 00:09:11
3 GASTAUER Ben 00:09:11
4 CENTRONE Ivan 1ten U23 00:09:30
5 THILL Tom 00:18:24
7 PETELIN Jan 2ten U23 00:21:00
12 VALVASORI Larry 6ten U23 00:21:51
20 DIENER Mike 00:29:29

Championnat U19 100,52 km (17 uD)

1 CONTER Ken 02:43:52
2 STEMPER Rick zg,
3 SCHREIBER Félix zg,
10 KOCKELMANN Raphaël 00:04:53

Date 24/06/2017

Championnat U17 Dames 58,29 km

1 BERTON Nina 01:54:59
2 KOCKELMANN Elisa eg,
3 NOTHUM Lis 00:00:08

Championnat U15 38,86 km (33 uD)

1 DAX Charles 01:06:53
2 KESS Alexandre 00:00:21
3 GILLES Max 00:02:04
5 KOCKELMANN Mathieu 00:03:42

Championnat U13 19,43 km (20 uD)

1 KALWEIT Jonathan 35:39:00
2 BERTON Noa 00:00:29
3 URY Fynn 00:01:19
20 TAVARES DIAS Angel Miguel 00:21:12

Date 21/06/2017

Championnat CLM U19m (13uD)

1 KLUCKERS Arthur VC SCHENGEN 00:23:23
2 KOCKELMANN Raphaël CCI DIFFERDANGE 00:15,2
3 LEYDER Misch VC DIEKIRCH 00:26,6
4 STEMPER Rick CCI DIFFERDANGE 00:35,9

Championnat CLM U23m

1 WIRTGEN Tom 00:22:23
2 RIES Michel 00:21,7
3 CENTRONE Ivan 00:22,8
4 PETELIN Jan 00:51,9

Championnat CLM Elites AVEC

1 DRUCKER Jean-Pierre 20:53
2 JUNGELS Bob 00:05,79
3 KIRSCH Alex 00:19,76
5 DIENER Mike 01:55,80

Date 11/06 /2017

Trofeo Karlsberg 4 Etappe 120km (101 uD )

1 Verboom Minne 2:57:51
2 Smirnov Ivan zg.
3 Märkl Niklas 00:30
57 Rick Stemper zg.
DNF : Raphaël Kockelmann (Chute )

Trofeo Karlsberg FINAL Classement

1 Johansen Julius 9:54:45
2 Märkl Niklas 00:26
3 Hoole Daan zg
72 Rick Stemper 26:16

Course Bartreng U15 34,4km (31 uD)

1 Charel Dax 56:16
2 Alexander Kess 00:39
3 Mathieu Kockelmann zg,

Course Bartreng U13 24,6km

1 Noa Berton 45:34
2 Fynn Ury zg,
3 Mats Berns zg,
15 Angel Tavares 1trs

Date 08/06 /2017

Trofeo Karlsberg 1 Etappe 99km (130 uD )

1 BONDARCHUK Nikita 2:28:02
2 MÄRKL Niklas zg.
3 HOOLE Daan zg.
43 Raphaël Kockelmann zg.
99 Rick Stemper zg

Date 05/06 /2017

U15m --Leo Wirth Gedächtnisrennen 24,9 km (19 uD)

1 Elias Steigert 43:53
2 Matteo Gross zg.
3 Jan Riedmann 00:27
5 Mathieu Kockelmann 01:19

U17w--Leo Wirth Gedächtnisrennen 32,2km (16uD)

1 Annika Lieher 1:02:22
2 Sarah Kastenhuber zg.
3 Lea Waldhoff 01:34
9 Elisa Kockelmann 03:28

U19m--Leo Wirth Gedächtnisrennen 74,5 km (24 uD)

1 Lukas Baldinger 2:03:08
2 Pirmin Benz 00:03
3 Raphaël Kockelmann zg.

Date 04/06 /2017

U19--GRAND PRIX DEGRENDELE 93 km ( 30 uD)

1 Rick Stemper 02:22:24
2 VAN DERBORCHT KAMIEL zg.
3 NAUDTS THOMAS zg.

U17 w GP Volvo Schwennigen 45,5km

1 Kastenhuber Sarah 01:11:08
2 Waldhoff Lea 01:08
3 Schneider Anna 05:39
8 Elisa Kockelmann 08:40

Date 03/06 /2017

U19 GP BONHEIDEN 118km (153 uD)

1 VAN VUCHELEN Tom 2:38:25
2 DAEMEN Stijn zg.
3 FIVÉ Trystan 00:11
47 Raphaël Kockelmann 01:33
76 Rick Stemper zg.

Date 28 / 05 / 2017

U15 -- Mini Paris-Roubais 30 km (214 uD)

1 ROUXEL Gauthier 50:52:00
2 BROUGH Jack 00:01:00
3 MAURICIO Flavio 00:28:00
21 Mathieu Kockelmann 03:28:00

U19 -- KERKOM BIJ ST-TRUIDEN 81,9 km ( 78 uD)

1 VANHALST Thomas 2:06:15
2 DE MESMAEKER Tibo 00:16
3 PATTYN Steven zg.
4 Rick Stemper zg.
DNF: Raphaël Kockelmann

Date 25 / 05 / 2017

U19-- Grand Prix Emile Degueldre 90km ( 35 uD)

1 DETHIER Bastien 2:07:00
2 MINET Antoine 00:09
3 DESPONTIN Pierre 02:07
5 Raphaël Kockelmann zg.

Date 21 / 05 / 2017

U19-- Trophée Centre Morbihan 2a Etappe CLM 7,2 km

1 LEKNESSUND Andreas 08:31
2 LECAMUS LAMBERT 00:11
3 CHZHAN Igor 00:13
46 Raphaël Kockelmann00:58

U19-- Trophée Centre Morbihan 2b Etappe 99,5 km

1 SAGADIN Luka 2:18:40
2 MÄRKL Niklas 00:01
3 WACKER Ludvig zg.
65 Raphaël Kockelmann 05:49

U19-- Trophée Centre Morbihan FINAL Cassification

1 LECAMUS LAMBERT Florentin 04:56:07
2 LEKNESSUND Andreas 00:01
3 CEMAZAR Nik 00:22
51 Raphaël Kockelmann 07:34

Date 21 / 05 / 2017

U19-- Trophée Centre Morbihan 2a Etappe CLM 7,2 km

1 LEKNESSUND Andreas 08:31
2 LECAMUS LAMBERT 00:11
3 CHZHAN Igor 00:13
46 Raphaël Kockelmann00:58

U19-- Trophée Centre Morbihan 2b Etappe 99,5 km

1 SAGADIN Luka 2:18:40
2 MÄRKL Niklas 00:01
3 WACKER Ludvig zg.
65 Raphaël Kockelmann 05:49

U19-- Trophée Centre Morbihan FINAL Cassification

1 LECAMUS LAMBERT Florentin 04:56:07
2 LEKNESSUND Andreas 00:01
3 CEMAZAR Nik 00:22
51 Raphaël Kockelmann 07:34

Date 20 / 05 / 2017

U19-- Trophée Centre Morbihan 1 Etappe 101,7km

1 Florentin LECAMUS-LAMBERT 2:28:44
2 Nik CEMAZAR 00:11
3 Andreas LEKNESSUND 00:12
30 Raphaël Kockelmann 00:59

Date 14/05/2017

Course Housen U15 44km (32 uD)

1 DECKER Enzo 01:18:47
2 KOCKELMANN Mathieu 00:00:08
3 DAX Charles 00:00:10

Course Housen U17

1 BETTENDORFF Loïc 01:45:57
2 ESSER Mik zg.
3 LEYDER Jang 00:01:29
DNF KOCKELMANN Elisa

Course U19/Elites/U23/Msters 84 km ( 58 uD)

1 SCHLECHTER Pit ELITE contrat 02:09:50
2 ROUYER Tom ESPOIRS zg.
3 VALTEY Max ESPOIRS 00:00:03
20 STEMPER Rick JUNIORS 02:06
DNF KOCKELMANN Raphaël JUNIORS

Date 07 / 05 / 2017

U19 -- WIJER 88km (37 uD)

1 SMET Jonas 2:13:15
2 VRACHTEN Arne zg.
3 VAGENENDE zg.
4 Rick Stemper zg.

U15 -- Hel van Netersel 25km ( 24 uD)

1 Maureen Arens
2 Jelle Sengers
3 Laszlo van Melis
5 Mathieu Kockelmann

U19 -- Course de la Paix 4 Etappe 96,4 km

1 MÄRKL Niklas 2:14:57
2 MASOTTO Giulio zg.
3 VAN TRICHT Stan zg.
78 Raphaël Kockelmann 06:50

U19 -- Course de la Paix FINAL Classification

1 ANDERSENIdar 9:12:21
2 LEKNESSUND Andreas 00:41
3 BAGIOL IAndrea 01:15
72 Raphaël Kockelmann 15:18

Date 06 / 05 / 2017

U19 -- Course de la Paix 3 Etappe 100 km

1 VACEK Karel 2:41:16
2 BAGIOLI Andrea 00:42
3 HINDSGAUL MADSEN zg.
54 Raphaël Kockelmann zg.

Date 05 / 05 / 2017

U19 -- Course de la Paix 2a Etappe CLM 11,2 km

1 LEKNESSUND Andreas 14:29
2 GRIGNARD Sébastien 00:17
3 FEDOROV Yevgeniy 00:27
28 Raphaël Kockelmann 00:56

U19 -- Course de la Paix 2b Etappe 62,4 km

1 FERRARI Davide1: 18: 26
2 MONTAUBAN Jérémy zg.
3 HOLEC Richard zg.
117 Raphaël Kockelmann zg.

Date 04 / 05 / 2017

U19 -- Course de la Paix 1 Etappe 102,5km

1 ANDERSEN Idar 2:41:45
2 ZIJLAARDMaikel 00:03
3 BAGIOLIAndrea 00:21
50 Raphaël Kockelmann 01:38

Date 01 / 05 / 2017

U14 HOOGLEDE 20,4 km ( 40 uD)

1 DEWEERD Ugo 45:00
2 SAREMANS Julien zg
3 VAN MECHELEN zg
8 Mathieu Kockelmann zg

Date 30 / 04 / 2017

EMC 2017 Bekond Hauptrennen(22 uD)

1 Schütz Andre 2:36:05
2 Kühn Rober 07:28
3 Becker Philipp 09:11
12 Pol Flesch 21:31
33 Christian Flesch 2trs

Date 29 / 04 / 2017

U17--Dames GULLEGEM 57km (39 uD)

1 SCAVONE Dina 1:34:00
2 HOOG ANTINK z.gl.
3HOOG ANTINK Iris z.gl.
19 Elisa Kockelmann z.gl.

Date 23 / 04 / 2017

RSC Überherrn U15 28,2k)

1 Enzo Decker 48:35
2 Philip Strasser 01:15
3 Charles Dax 01:17
8 Mathieu Kockelmann z.gl.

RSC Überherrn U19 71km ( 43 uD))

1 Ken Conter 01:47:19
2 Pirmin Benz z.gl.
3 Misch Leyder 00:03
25 Raphaël kOCKELMANN 01:21

Date 22 / 04 / 2017

Course U13 Schengen

1 Jonathan Kalweit 37:24
2 Mats Berns 00:06
3 Noa Berton 00:24
16 Angel-Miguel Tavares Dias 08:40

Course U15 Schengen

1 Mathieu Kockelmann 41:13
2 Charles Dax z,gl,
3 Jan Kukas Breit 00:08

Course U17-Dames Schengen

////////// ////////// ////////// clm ////////// course ////////// total
1) LEYDER Jang DEB/m 06:52.30 ////////// 01:19:02.00 ////////// 01:25:54.30
2) BETTENDORFF Loïc DEB/m 06:52.60 ////////// 01:19:02.00 ////////// 01:25:54.60
3) Jabczynski Luca Janis DEB/m 07:08.20 ////////// 01:19:02.00 ////////// 01:26:10.20
27) KOCKELMANN Elisa 1ten DEB/f 08:35.10 ////////// à un tour ////////// //////////

Course U19-Masters Schengen

////////// ////////// ////////// clm ////////// course ////////// total
1) BENZ Pirmin JUN/m 13:16.70 ////////// 01:29:33 ////////// 01:42:49.70
2) MÄRKL Lukas JUN/m 13:25.90 ////////// 01:29:44 ////////// 00:09.20
3) CONTER Ken JUN/m 13:37.20 ////////// 01:29:33 ////////// 00:20.50
13) KOCKELMANN Raphaël JUN/m 13:31.20 ////////// 01:30:46 ////////// 00:14.50
////////// 01:47.40

Date 17 / 04 / 2017

Ronde van Werkendam U15 40minuts (20 uD)

1 Noël Rokven
2 Yuli van der Molen
3 Mathieu Kockelmann

Ronde van Werkendam Amateurs/Sportklasse/Junioren 75km (103 uD)

1 Gijsbert Nieuwkoop
2 Daan Switters
3 Matijn Straatsma
42 Raphael Kockelmann

Date 16 / 04 / 2017

Grand Prix Bati-Metallo U19 129,7km (169 uD)

1 VAN DEN BERG Carlo 3:07:33
2 VAN DE PAAR Jarne z.gl.
3 ROENNING Vebjoern z.gl.
36 Rick Stemper 00:39
41 Raphaël Kockelmann z.gl

GP GP CRELAN Dames U17 40km (20 uD)

1 SCAVONE DINA 01:18:15
2 RENDERS LUNA z.gl.
3 VERDONCK KAREN z.gl.
16 Elisa Kockelmann z.gl.

Date 09 / 04 / 2017

Chauvoncourt la 2-3-J

1 Tim Diederich Tim 3:07:57
2 LEDOUX Benjamin 01:53
3 NURDIN Guillaume 02:33
29 Jeff Simon z.gl.

Paris - Roubaix Juniors U19 111km

1 PIDCOCK Thomas 2:46:50
2 HOOLE Daan 00:04
3 LARSEN Mathias z.gl.
DNF:Raphaël Kockelmann
DNS:Rick Stemper

Date 02 / 04 / 2017

GP. Bob Jungels 131km (158uD)

1 RENARD, Alexis 03.05.48
2 RETAILLEAU, Valentin z.gl.
3 LE PENNEC, z.gl.
31 KOCKELMANN, Raphael z.gl.
34 STEMPER, Rick z.gl.

Date 01 / 04 / 2017

Course Dippech U13

1 KALWEIT Jonathan 35:12
2 BERNS, Mats 00:07
3 URY, Fynn 01:14
14 TAVARES DIAS, +2trs

Course Dippech U15

1 DAX Charles 54:36
2 KOCKELMANN Mathieu z.gl.
3 POUCET Tristan z.gl.

Date 26 / 03 / 2017

U19 Gent-Wevelgem/Grote Prijs A. Noyelle-Ieper 129,2km) (182 uD)

1 WACKER Ludvig Anton 3:09:02
2 HILLEN Michiel z.gl.
3 FERRARI Davide z.gl.
52 Raphaël Kockelmann 00:24

U15 Wielerdag Huijbergen 25,5km

1 Nick Brand
2 Mathieu Kockelman
3 Yuli van der Molen

Date 19 / 03 / 2017

Guido Reybrouck Classic U19 128,7km (197 uD)

1 VAUGHAN Jacob 3:09:58
2 VANSTEELANDT Thomas z.gl.
3 DE LENG Mathijs z.gl.
DNF/ Raphaël Kockelmann
DNF/ Rick Stemper

Date 12 / 03 / 2017

GP Francois Faber 70,4km

1 Arthur Kluckers U19 01:52:13
2 Nicolas Kess U19 z,gl,
3 Gilles Kirsch U19 z,gl,
4 Rick Stemper U19 z,gl,
8 Raphaël Kockelmann U19 00:39

Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord U15 25km ( 43 uD

1 Jasper Huitema
2 Noël Rokven
3 Cecilia van Zuthem
7 Mathieu Kockelmann

Date 06 / 03 / 2017

Grote prijs JOZON U19 78km (89 uD) only 32 arrived (10uD)

1 Max Kroonen 1:51:47
2 Matfrijs de Leng z.gl.
3 Robin Blummel z.gl.
19 Raphaël Kockelmann 05:27

Date 15 / 01 / 2017

Jos Feron Cup VENLO U19 (10uD)

1 Raphaël Kockelmann 46:14
2 KEVIN LANING 03:40
3 PRIMO ARETS 06:20

World Cup CROSS Fiuggi (ITA) Dames

1 VOS Marianne 41:26
2 NASH Katerina 00:40
3 DE BOER Sophie 00:59
42 Suzie Godart 1trs

CROSS-Leideleng -- U17 (xx uD)

1 Christine Macherus 38:17
2 Geerte Hoeke 00:53
3 Jolien Verschuren 01:43
16 Trixi Godart 09:11

Date 07/01/2017

CROSS-CHAMPIONNAT -- Dames (XX uD)

1 Christine Majerus 43:26
2 Nathalie Lamborelle 02:42
3 Suzie Godart 04:10
5 Trixi Godart 1trs

CROSS-CHAMPIONNAT -- Masters (08 uD)

1 Paul Bentner 40:08
2 Steve Moog 01:18
3 Michel Kohnen 02:33
8 Christian Flesch 1trs

CROSS-CHAMPIONNAT -- Elites

1 Scott Thiltges 01:04;16
2 Pit Schlechter 00:12
3 Gusty Bausch 00:16
13 Ben Krux 1trs
16 Pol Flesch 1trs