Sie sind hier: Start » Results Regio Team » Latest

all Races 2017

Date 21 / 05 / 2017

U19-- Trophée Centre Morbihan 2a Etappe CLM 7,2 km

1 LEKNESSUND Andreas 08:31
2 LECAMUS LAMBERT 00:11
3 CHZHAN Igor 00:13
46 Raphaël Kockelmann00:58

U19-- Trophée Centre Morbihan 2b Etappe 99,5 km

1 SAGADIN Luka 2:18:40
2 MÄRKL Niklas 00:01
3 WACKER Ludvig zg.
65 Raphaël Kockelmann 05:49

U19-- Trophée Centre Morbihan FINAL Cassification

1 LECAMUS LAMBERT Florentin 04:56:07
2 LEKNESSUND Andreas 00:01
3 CEMAZAR Nik 00:22
51 Raphaël Kockelmann 07:34

Date 21 / 05 / 2017

U19-- Trophée Centre Morbihan 2a Etappe CLM 7,2 km

1 LEKNESSUND Andreas 08:31
2 LECAMUS LAMBERT 00:11
3 CHZHAN Igor 00:13
46 Raphaël Kockelmann00:58

U19-- Trophée Centre Morbihan 2b Etappe 99,5 km

1 SAGADIN Luka 2:18:40
2 MÄRKL Niklas 00:01
3 WACKER Ludvig zg.
65 Raphaël Kockelmann 05:49

U19-- Trophée Centre Morbihan FINAL Cassification

1 LECAMUS LAMBERT Florentin 04:56:07
2 LEKNESSUND Andreas 00:01
3 CEMAZAR Nik 00:22
51 Raphaël Kockelmann 07:34

Date 20 / 05 / 2017

U19-- Trophée Centre Morbihan 1 Etappe 101,7km

1 Florentin LECAMUS-LAMBERT 2:28:44
2 Nik CEMAZAR 00:11
3 Andreas LEKNESSUND 00:12
30 Raphaël Kockelmann 00:59

Date 14/05/2017

Course Housen U15 44km (32 uD)

1 DECKER Enzo 01:18:47
2 KOCKELMANN Mathieu 00:00:08
3 DAX Charles 00:00:10

Course Housen U17

1 BETTENDORFF Loïc 01:45:57
2 ESSER Mik zg.
3 LEYDER Jang 00:01:29
DNF KOCKELMANN Elisa

Course U19/Elites/U23/Msters 84 km ( 58 uD)

1 SCHLECHTER Pit ELITE contrat 02:09:50
2 ROUYER Tom ESPOIRS zg.
3 VALTEY Max ESPOIRS 00:00:03
20 STEMPER Rick JUNIORS 02:06
DNF KOCKELMANN Raphaël JUNIORS

Date 07 / 05 / 2017

U19 -- WIJER 88km (37 uD)

1 SMET Jonas 2:13:15
2 VRACHTEN Arne zg.
3 VAGENENDE zg.
4 Rick Stemper zg.

U15 -- Hel van Netersel 25km ( 24 uD)

1 Maureen Arens
2 Jelle Sengers
3 Laszlo van Melis
5 Mathieu Kockelmann

U19 -- Course de la Paix 4 Etappe 96,4 km

1 MÄRKL Niklas 2:14:57
2 MASOTTO Giulio zg.
3 VAN TRICHT Stan zg.
78 Raphaël Kockelmann 06:50

U19 -- Course de la Paix FINAL Classification

1 ANDERSENIdar 9:12:21
2 LEKNESSUND Andreas 00:41
3 BAGIOL IAndrea 01:15
72 Raphaël Kockelmann 15:18

Date 06 / 05 / 2017

U19 -- Course de la Paix 3 Etappe 100 km

1 VACEK Karel 2:41:16
2 BAGIOLI Andrea 00:42
3 HINDSGAUL MADSEN zg.
54 Raphaël Kockelmann zg.

Date 05 / 05 / 2017

U19 -- Course de la Paix 2a Etappe CLM 11,2 km

1 LEKNESSUND Andreas 14:29
2 GRIGNARD Sébastien 00:17
3 FEDOROV Yevgeniy 00:27
28 Raphaël Kockelmann 00:56

U19 -- Course de la Paix 2b Etappe 62,4 km

1 FERRARI Davide1: 18: 26
2 MONTAUBAN Jérémy zg.
3 HOLEC Richard zg.
117 Raphaël Kockelmann zg.

Date 04 / 05 / 2017

U19 -- Course de la Paix 1 Etappe 102,5km

1 ANDERSEN Idar 2:41:45
2 ZIJLAARDMaikel 00:03
3 BAGIOLIAndrea 00:21
50 Raphaël Kockelmann 01:38

Date 01 / 05 / 2017

U14 HOOGLEDE 20,4 km ( 40 uD)

1 DEWEERD Ugo 45:00
2 SAREMANS Julien zg
3 VAN MECHELEN zg
8 Mathieu Kockelmann zg

Date 30 / 04 / 2017

EMC 2017 Bekond Hauptrennen(22 uD)

1 Schütz Andre 2:36:05
2 Kühn Rober 07:28
3 Becker Philipp 09:11
12 Pol Flesch 21:31
33 Christian Flesch 2trs

Date 29 / 04 / 2017

U17--Dames GULLEGEM 57km (39 uD)

1 SCAVONE Dina 1:34:00
2 HOOG ANTINK z.gl.
3HOOG ANTINK Iris z.gl.
19 Elisa Kockelmann z.gl.

Date 23 / 04 / 2017

RSC Überherrn U15 28,2k)

1 Enzo Decker 48:35
2 Philip Strasser 01:15
3 Charles Dax 01:17
8 Mathieu Kockelmann z.gl.

RSC Überherrn U19 71km ( 43 uD))

1 Ken Conter 01:47:19
2 Pirmin Benz z.gl.
3 Misch Leyder 00:03
25 Raphaël kOCKELMANN 01:21

Date 22 / 04 / 2017

Course U13 Schengen

1 Jonathan Kalweit 37:24
2 Mats Berns 00:06
3 Noa Berton 00:24
16 Angel-Miguel Tavares Dias 08:40

Course U15 Schengen

1 Mathieu Kockelmann 41:13
2 Charles Dax z,gl,
3 Jan Kukas Breit 00:08

Course U17-Dames Schengen

////////// ////////// ////////// clm ////////// course ////////// total
1) LEYDER Jang DEB/m 06:52.30 ////////// 01:19:02.00 ////////// 01:25:54.30
2) BETTENDORFF Loïc DEB/m 06:52.60 ////////// 01:19:02.00 ////////// 01:25:54.60
3) Jabczynski Luca Janis DEB/m 07:08.20 ////////// 01:19:02.00 ////////// 01:26:10.20
27) KOCKELMANN Elisa 1ten DEB/f 08:35.10 ////////// à un tour ////////// //////////

Course U19-Masters Schengen

////////// ////////// ////////// clm ////////// course ////////// total
1) BENZ Pirmin JUN/m 13:16.70 ////////// 01:29:33 ////////// 01:42:49.70
2) MÄRKL Lukas JUN/m 13:25.90 ////////// 01:29:44 ////////// 00:09.20
3) CONTER Ken JUN/m 13:37.20 ////////// 01:29:33 ////////// 00:20.50
13) KOCKELMANN Raphaël JUN/m 13:31.20 ////////// 01:30:46 ////////// 00:14.50
////////// 01:47.40

Date 17 / 04 / 2017

Ronde van Werkendam U15 40minuts (20 uD)

1 Noël Rokven
2 Yuli van der Molen
3 Mathieu Kockelmann

Ronde van Werkendam Amateurs/Sportklasse/Junioren 75km (103 uD)

1 Gijsbert Nieuwkoop
2 Daan Switters
3 Matijn Straatsma
42 Raphael Kockelmann

Date 16 / 04 / 2017

Grand Prix Bati-Metallo U19 129,7km (169 uD)

1 VAN DEN BERG Carlo 3:07:33
2 VAN DE PAAR Jarne z.gl.
3 ROENNING Vebjoern z.gl.
36 Rick Stemper 00:39
41 Raphaël Kockelmann z.gl

GP GP CRELAN Dames U17 40km (20 uD)

1 SCAVONE DINA 01:18:15
2 RENDERS LUNA z.gl.
3 VERDONCK KAREN z.gl.
16 Elisa Kockelmann z.gl.

Date 09 / 04 / 2017

Chauvoncourt la 2-3-J

1 Tim Diederich Tim 3:07:57
2 LEDOUX Benjamin 01:53
3 NURDIN Guillaume 02:33
29 Jeff Simon z.gl.

Paris - Roubaix Juniors U19 111km

1 PIDCOCK Thomas 2:46:50
2 HOOLE Daan 00:04
3 LARSEN Mathias z.gl.
DNF:Raphaël Kockelmann
DNS:Rick Stemper

Date 02 / 04 / 2017

GP. Bob Jungels 131km (158uD)

1 RENARD, Alexis 03.05.48
2 RETAILLEAU, Valentin z.gl.
3 LE PENNEC, z.gl.
31 KOCKELMANN, Raphael z.gl.
34 STEMPER, Rick z.gl.

Date 01 / 04 / 2017

Course Dippech U13

1 KALWEIT Jonathan 35:12
2 BERNS, Mats 00:07
3 URY, Fynn 01:14
14 TAVARES DIAS, +2trs

Course Dippech U15

1 DAX Charles 54:36
2 KOCKELMANN Mathieu z.gl.
3 POUCET Tristan z.gl.

Date 26 / 03 / 2017

U19 Gent-Wevelgem/Grote Prijs A. Noyelle-Ieper 129,2km) (182 uD)

1 WACKER Ludvig Anton 3:09:02
2 HILLEN Michiel z.gl.
3 FERRARI Davide z.gl.
52 Raphaël Kockelmann 00:24

U15 Wielerdag Huijbergen 25,5km

1 Nick Brand
2 Mathieu Kockelman
3 Yuli van der Molen

Date 19 / 03 / 2017

Guido Reybrouck Classic U19 128,7km (197 uD)

1 VAUGHAN Jacob 3:09:58
2 VANSTEELANDT Thomas z.gl.
3 DE LENG Mathijs z.gl.
DNF/ Raphaël Kockelmann
DNF/ Rick Stemper

Date 12 / 03 / 2017

GP Francois Faber 70,4km

1 Arthur Kluckers U19 01:52:13
2 Nicolas Kess U19 z,gl,
3 Gilles Kirsch U19 z,gl,
4 Rick Stemper U19 z,gl,
8 Raphaël Kockelmann U19 00:39

Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord U15 25km ( 43 uD

1 Jasper Huitema
2 Noël Rokven
3 Cecilia van Zuthem
7 Mathieu Kockelmann

Date 06 / 03 / 2017

Grote prijs JOZON U19 78km (89 uD) only 32 arrived (10uD)

1 Max Kroonen 1:51:47
2 Matfrijs de Leng z.gl.
3 Robin Blummel z.gl.
19 Raphaël Kockelmann 05:27

Date 15 / 01 / 2017

Jos Feron Cup VENLO U19 (10uD)

1 Raphaël Kockelmann 46:14
2 KEVIN LANING 03:40
3 PRIMO ARETS 06:20

World Cup CROSS Fiuggi (ITA) Dames

1 VOS Marianne 41:26
2 NASH Katerina 00:40
3 DE BOER Sophie 00:59
42 Suzie Godart 1trs

CROSS-Leideleng -- U17 (xx uD)

1 Christine Macherus 38:17
2 Geerte Hoeke 00:53
3 Jolien Verschuren 01:43
16 Trixi Godart 09:11

Date 07/01/2017

CROSS-CHAMPIONNAT -- Dames (XX uD)

1 Christine Majerus 43:26
2 Nathalie Lamborelle 02:42
3 Suzie Godart 04:10
5 Trixi Godart 1trs

CROSS-CHAMPIONNAT -- Masters (08 uD)

1 Paul Bentner 40:08
2 Steve Moog 01:18
3 Michel Kohnen 02:33
8 Christian Flesch 1trs

CROSS-CHAMPIONNAT -- Elites

1 Scott Thiltges 01:04;16
2 Pit Schlechter 00:12
3 Gusty Bausch 00:16
13 Ben Krux 1trs
16 Pol Flesch 1trs